Výrobná a montážna firma ANAPLAST SK s.r.o.

Vitajte na stránkach  spoločnosti ANAPLAST SK, so sídlom v Komárne, ktorá pôsobí na trhu od decembra roku 2006.

Vyrábame, dodávame a montujeme presklené výplne otvorov, fasády, zimné záhrady z hliníkového profilového systému ALIPLAST (Belgicko), vrátane príslušenstva, ako sú vonkajšie a vnútorné parapety, rolety, interiérové a exteriérové žalúzie, siete proti hmyzu a garážové brány. Ďalej dodávame plastové okná zo systému SCHUCO SI82 RONDO a obľúbené, cenovo dostupné Brugmann-Salamander okná a dvere.
Nakoľko manažment firmy ANAPLAST s.r.o. mal už pred vznikom viac ako 14-ročné skúsenosti s výrobou, montážou plastových a hliníkových okien, v krátkom čase si firma vybudovala pevnú pozíciu na trhu s oknami.
Je pre nás samozrejmosťou realizovať diela v kvalite zodpovedajúcej predstavám investora a spĺňajúce požiadavky príslušných noriem aj v oblasti zatepľovania budov a objektov.

Aj Vy máte možnosť využiť naše služby a stať sa našimi spokojnými zákazníkmi.

Pokiaľ máte o naše služby záujem, prezrite si našu ponuku.

Pokiaľ máte otázky, neváhajte nás  kontaktovať 

O nás

Ako správna stavebná firma vieme postaviť projekt podľa Vašich predstáv a sme Vám plne k dispozícii. Naša spoločnosť pôsobí už niekoľko rokov v oblasti stavebníctva a zrealizovala desiatky zákaziek, pri ktorých boli zákazníci vždy spokojní. Kvalitný materiál a profesionálne vyškolený personál sú zárukou tej najvyššej kvality. Svoje dodávky zabezpečujeme cez obchodné zastúpenia, stavebné firmy a obchodné spoločnosti. Výrobné kapacity garantujú dodávku výplní otvorov aj pre väčšie investičné celky v krátkych termínoch. Výrobným kapacitám sú prispôsobené aj  montáže. Montáž výrobkov zabezpečujeme autorizovaným a zaškoleným montážnym personálom po celom území Slovenska.

Firma je držiteľom viacerých kvalifikovaných certifikátov:

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.